Arkadaşlık Mesajları

Sayfamızda birebir kullanılan özel mesajları bulabilirsiniz. Diğer sayfalara da bakmayı unutmayın. Yorum bölümüne yazarak siz de mesajlarınızı paylaşabilirsiniz ;)
Daha fazla mesaj için mesajlar.info sitesini ziyaret edin.

Merhaba arkadaşım, bir gün bahar olmak istersen çiçeklerin daima açık olsun bir gün çiçek olmak istersen yüzün hep güneşe dönük olsun ve bir gün birini seversen kalbin hep onunla olsun. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak, kendimizi coşkulu, güçlü, tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Güneşe bağlandı korkuyla önce insan, sonra ateşe, suya ... Ay battı, su kurudu gün bitti.. Sevgi, kardeşlik ve dostluktur sonsuz olan.. Can Dostuma... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Seni özlüyorum her okula gidişimde, çektiğin kopya kağıtları hala sıranın altında seni bekliyor sen nerdesin dostum, nerdesin... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Bütün dünyayı sevginin renklerine boyayıp insanlara dağıt. Kendini sevginin bir rengi diye tanıt, çünkü senin varlığın sevgiye en büyük kanıt. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Arkadaşlıklar aşka dönüşebilir, ama aşklar arkadaşlığa asla dönüşemez. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Dostluklara mesken bu yürek aşklara değil, sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamına, merhabasına muhtaç bu yürek. Merhaba ey dost bu gece de yürektesin... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim Canım Dostumsun... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Dostluk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, umulmayacak kadar yakın, unutulmayacak kadar derin, tek başına yaşanmayacak kadar zordur. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım... (engüzelmesajlar.com - 2014-04-17)

Kuşlar gibi uçmayı balıklar gibi yüzmeyi öğrendik ancak bu arada basit bir sanatı unuttuk kardeşçe yaşamayı. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Arkadaş vardır gıda gibidir, onu hep ararsın. Arkadaş vardır ilaç gibidir, gerekirse ararsın. Arkadaş vardır hastalık gibidir, onu aramazsın o seni bulur... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Duygular vardır anlatılamayan, Sevgiler vardır kelimelere sığmayan. Bakışlar vardır insanı ağlatan. İnsanlar vardır, asla unutulmayan. İşte sen, onlardansın. (engüzelmesajlar.com - 2014-03-19)

Evet arkadaşım! Gülmek varken surat aşmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiçbir şey kırılan kalplere değmez... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Geldiğin zaman bosluk dolduran değil, gittigin zaman yeri doldurulamayan ol. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Unutmayı bilip sevgiyi bilmeyenler unutur ama sevmeyi bilip de unutmayı bilmeyenler asla unutmaz, çünkü onlar sevgiye aşıktırlar... Sevgiye hasretlerdir... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Düşmanımın nefreti dostumun sevgisinden daha gerçektir. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Dünyada dost denilen kelime yalan. Benim en iyi dostum içkim sigaram. Onlar da terkederdi olmasa param... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Sevgiler geçici olabilir aşklar da olumlu olumsuz olan tek şey dostluklardır... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdügümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Arkadaşım ol ağlarken yabancı omuz aramayayım arkadaşım ol kalben tut sevgi sun gözlerinle ve ne olursan ol arkadaşım ol ister yanımda ister uzakta ister gülüşümde ister göz yaşımda bir ses çığlığım ol odama dol ama benim arkadaşım ol (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Gülmek senin için bir tutku olsun... Olur da birgün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Evet arkadaşım!gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye?hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bir şey kırılan kalplere değmez. (engüzelmesajlar.com - 2011-05-11)

en güzel mesajlar

Arkadaşlık Mesajları : 26 Kayıt

YORUM YAZ
Yazan :
Yorumunuz:(Onaylandığında görülebilir...)

Son Mesaj Yorumları

Dilara Aldemir: seni insan sanmıştım ne yaptın bana içinde hayvanmı besledin sen ne kadar çok kırdın kalbimi onurumu mağf ettin güvenmiştim sana inanmış seni sevmiştim lan neden yaptın sen bunu bana nolur yapma kırma daha fazla kalbimi ( MERVE KELEŞE YAZILMIŞTIR FACEDEN BULABİLİRSİNİZ.)
hasan bagci: Cok guzel gercekten
hasan güzen: gerçekten harıka süper ellerine saglık
Yağmur: Çok güzel degl idare eder
yağmur: cok süpermişşş
fatih demirel: çok güzel
esra uğur: çok güzel çok mükemmel bir şey güzel söz
mira hakan ertyül: bence çok güzel ben çok ama çok beğendim çok mükelmel sözler
ila: çooooooooooooooooook güüüüüüüüüüüüüüüüüzel bnce
sevda: Çok iyi hoşuma gitti
sedat demir: ewtt güzell...
mustafa: bazıları mükemmel
Necmiye: Güzel sözler
eren: çooooooooook
elif gülgör: çok güzel bayıldım