Son Eklenen Mesajlar

Reklamlar

1 - Bugün ilk günüm, sensiz alışmak kolay değil böyle bir anda ayrıldığımıza, inanmış değilim daha senden uzakta olduğuma...

2 - Kapını çalar mazi, dalgınlıkla açarsın, arar gözlerin beni o günleri sorarsın. Pişmanlık sarar seni o günleri anarsın oturup bu aşk için sende ağlarsın...ama nafile işte...

3 - Bu ülke seninle gurur duyuyor. Vatani görevinde başarılar. Adam olmak adına son sansını da iyi değerlendirmeni dilerim.

4 - Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem. İYİ GECELER

5 - Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kâbuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem! İYİ GECELER

6 - Sen askerdeyken buraları bize emanet. (otomobilinin anahtarlarını vermeyi düşünmez misin? Arada bir çalıştırmam için tabi.

7 - Aşkın şarabından bilmeden içtim, sevda yolundan bilmeden geçtim, aşkın bir alevmiş yar yar, bir ateş parçası, bilmeden gönlümü ateşe verdim.

8 - Aşkına yürüyen sesimi duyuyorsun, gittikçe büyüyen dert oluyorsun, sana söylüyorum farkında mısın ama seni seviyorum ah biliyorsun.

9 - Böyle yürekli olmam gerekli, ölümüne sevmem gerekli, bir canım var bin daha olsa hepsini sana vermem gerekli, çok özlersin diyorlar çok beklersin diyorlar sen bu aşkın sonunda öleceksin diyorlar.

10 - Koy ver derdin silinsin yol ver öfken yorulsun sonra korkma göster gönlün görünsün hoş gör ruhun sevinsin gel bu günün hakkını ver yarını yarın düşünsün.

11 - Bu söyleyeceklerimi aklından çıkarmamaya çalış: ay aksamdan ışıktır.

12 - Şafak değil sensizlik benim içimi acıtan! Seni çok özledim bitanem.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Mesaj Yorumları

minorpro :hani hep söylersin severim dersin ama yalan söylediğinide bilirsin zülal :o benim için çok önemli anlayın artık o çok önemli onla yaşadık ATAKAN PEHİVAN :fb en büyük kimse bizi yenemez zeynep kabak :haklımıyım millet zeynep kabak :çok güzelmiş bu sözler baha ifi :anne kıssanda dövsende haklısın ebrar aydın :kupaların hepsi senin için saldırsana galatasaray elif :annem annem canım annem seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun ebru :sen de beni benim seni sevdiğim gibi sevseydin şimdi aşkımız dillere destan olmuştu.. asker :bir seni özledim birde azraili yeter artık alsın bendeki bu seni yetmezmiş gibi bi askere gönderdin beni bltermi şimdi seni sensiz sevmenin çilesi Ahmet bağcıOĞLU :Ben seni sevdim,sen çekip gittin. BU söz sana koyar, Girişe sen girer çıkışa ben KOYAR dileyince gezersin yokuşta sekersin sonra da çekip gidersin...... Begüm YILMAZ :Senin varlığın fifi yokluğunda tın ya Benim varlığım OLAY yokluğum KOYAR ömer gaziantep :sarıyla kırmızıyla alnımızın rengiyle SÜMEYRA :SENİ ÇOK SEVİYORUM BABACIM dertli :benim derdim bana yeter sen de böyle yapinca ölmek istiyorum bugün ilk defa yazıyorum ablam yıllardır hayalini kurduğu bebeğini düşürdü