Arkadaşlık Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar
Sayfamızda birebir kullanılan özel mesajları bulabilirsiniz.Diğer sayfalara da bakmayı unutmayın. Yorum bölümüne yazarak Siz de mesajlarınızı paylaşabilirsiniz ;) Daha fazla mesaj için engüzelmesajlar.com ziyaret edin.

Bütün dünyayı sevginin renklerine boyayıp insanlara dağıt. Kendini sevginin bir rengi diye tanıt, çünkü senin varlığın sevgiye en büyük kanıt. (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak, kendimizi coşkulu, güçlü, tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Arkadaşım ol ağlarken yabancı omuz aramayayım arkadaşım ol kalben tut sevgi sun gözlerinle ve ne olursan ol arkadaşım ol ister yanımda ister uzakta ister gülüşümde ister göz yaşımda bir ses çığlığım ol odama dol ama benim arkadaşım ol (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım... (engüzelmesajlar.com - 2014-04-17)

Evet arkadaşım! Gülmek varken surat aşmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiçbir şey kırılan kalplere değmez... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Evet arkadaşım!gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye?hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bir şey kırılan kalplere değmez. (engüzelmesajlar.com - 2011-05-11)

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim Canım Dostumsun... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

Gülmek senin için bir tutku olsun... Olur da birgün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun... (engüzelmesajlar.com - 2011-06-07)

en güzel mesajlar

Arkadaşlık Mesajları : 26 Kayıt

YORUM YAZ
Yazan :
Yorumunuz:(Onaylandığında görülebilir...)

Son Mesaj Yorumları

Dilara Aldemir : seni insan sanmıştım ne yaptın bana içinde hayvanmı besledin sen ne kadar çok kırdın kalbimi onurumu mağf ettin güvenmiştim sana inanmış seni sevmiştim lan neden yaptın sen bunu bana nolur yapma kırma daha fazla kalbimi ( MERVE KELEŞE YAZILMIŞTIR FACEDEN BULABİLİRSİNİZ.)
hasan bagci : Cok guzel gercekten
hasan güzen : gerçekten harıka süper ellerine saglık
Yağmur : Çok güzel degl idare eder
yağmur : cok süpermişşş
fatih demirel : çok güzel
esra uğur : çok güzel çok mükemmel bir şey güzel söz
mira hakan ertyül : bence çok güzel ben çok ama çok beğendim çok mükelmel sözler
ila : çooooooooooooooooook güüüüüüüüüüüüüüüüüzel bnce
sevda : Çok iyi hoşuma gitti
sedat demir : ewtt güzell...
mustafa : bazıları mükemmel
Necmiye : Güzel sözler
eren : çooooooooook
elif gülgör : çok güzel bayıldım